Křišťálově čisté, smaragdově modrozelené moře s bohatým podmořským životem, nejjemnější bělostný písek, hřejivé slunce, kamenné útesy, malebné zátoky, mořské jeskyně, náhorní planiny, historické památky, přírodní krásymnoha barev – to je Sardinie, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů, právem přezdívaný evropský Karibik. Tento druhý největší středomořský ostrov, ihned po Sicílii, leží západně od Itálie a jižně od francouzského ostrova Korsika, od něhož je oddělen jen úzkým průlivem.

   Pokud jste tedy milovníky písčitých pláží, slunce, čistého moře, nevyhledáváte rušné destinace a naopak oceníte klidnější lokalitu, která je vynikajícím výchozím bodem pro velké množství výletů nejen po severní části Sardinie, zkuste se s námi podívat do našeho rodinného letního domku ve vesnici La Ciaccia. Celým srdcem Vás vítáme na našich stránkách, které Vám mohou zprostředkovat výlet, na který se budete s Vaší rodinou nebo přáteli rádi vracet.

Naše celoroční ubytování na Sardinii ve vesnici La Ciaccia pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. V rámci našeho ubytování můžete mít k dispozici osobní automobil po dobu pobytu. Naše ubytování na Sardinii je mimořádně vhodné pro rodiny s dětmi, ideálně 4+4 osoby.