Ubytovací řád

Vážení a milí hosté, přátelé,

prosíme Vás o dodržování následujících věcí, abyste se Vy i další hosté, kteří přijedou po Vás, cítili dobře a spokojeně v našem domečku.

Pejsek, Váš domácí mazlíček, je povolen. Prosíme Vás, aby neobýval sedací nábytek a postele, které jsou určeny k Vaší relaxaci a odpočinku. Samozřejmostí je i úklid po něm. Likvidátora věcí raději neberte😊

V celém domku je zakázáno kouření a rozdělávání ohně.

Poplatky za vodu a energie jsou zahrnuty v ceně, stejně tak jako klimatizace.  Prosíme o uvážené používání.

Veškeré další informace (třídění odpadu, fungování spotřebičů atp.)  jsou uloženy v kuchyni.

Gril je povoleno používat jen na terase!

Při opuštění domku prosíme o sklopení slunečníků a zavření oken a zkontrolujte vypnutí všech elektrických spotřebičů. Varnou konvici vydělávejte vždy ze zásuvky.

Co se týče úklidu, každý z návštěvníků si po sobě uklidí sám.  Návštěvník si vezme čisté povlečení, ručníky a špinavé , které se dává při odjezdu do koše určeného na špinavé prádlo, na oplátku po předchozích hostech vypere v pračce, která je k dispozici i s pracími prostředky.  Spoléháme se na Vaši slušnost a pořádkumilovnost.

Každý host při příjezdu může mít v obývacím pokoji na stole přichystanou láhev něčeho dobrého na přivítanou pro potěšení.  Chtěli bychom zavést tuto tradici ke spokojenosti všech. Pokud nechcete přerušit pomyslnou „nit“, nechte při odjezdu taktéž novou láhev , třeba vína nebo čehokoli jiného, na stole.  Pokud Vás při otevření dveří první den na stole nic nečeká, znamená to, že předchozí hosté zapomněli nebo jen „syslili“ 😊.  Můžete prokázat svůj charakter a nit znovu navázat 😊.

Chovejte se jako doma, ať víme, jak to u Vás vypadá 😊.

Přejeme Vám krásnou dovolenou …

za  sardiniesrdcem

Hanka a Lubik